„Ilu ludzi, tyle możliwych twarzy i portretów”. Człowiek daje zdjęciu coś, czego nie jest w stanie zaoferować żaden, nawet najpiękniejszy pejzaż. Fotografia ludzi to ich życie i historia, emocje, kształty, rozmaite sposoby ekspresji i zachowania.

Profesjonalna sesja fotograficzna to niesamowita pamiątka, która przetrwa próbę czasu. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób sesja zdjęciowa to nie lada wyzwanie. Nie musisz być jednak zawodową modelką/modelem by pięknie wyglądać na zdjęciu. Zadbamy o to by ukazać twe naturalne piękno i sprawimy ze sesja będzie świetną zabawą i niezapomnianym przeżyciem.

Sesje fotograficzne możemy podzielić na 4 podstawowe typy:

BEAUTY

Ten typ fotografii należy do naszych ulubionych. Jest on idealnym połączeniem fotografii GLAMOUR z elementami FASHION. Skupiamy się przede wszystkim na urodzie modelki, jej twarzy, oczach itp. To najczęściej stosowany rodzaj fotografii w przemyśle reklamowym.


PORTRET

Podobnie jak w malarstwie, fotografia portretowa ukazuje wygląd zewnętrzny nie zapominając o emocjach, uczuciach, oraz jej charakterze. Portret nie musi być zdjęciem pozowanym. Często sfotografowanie postaci podczas zwykłych czynności ukazuje więcej niż dokładnie zaplanowane zdjęcie.


FASHION

Fotografia fashion ukazuje najczęściej całą sylwetkę. Skupiamy się przede wszystkim na stylizacji modelki i atrakcyjnym przedstawieniu postaci. To fotografia pozowana często wykonywana w ruchu.


GLAMOUR

Ten typ fotografii skupia się przede wszystkim na seksapilu kobiety. To sztuka uchwycenia piękna i zmysłowości kobiecego ciała. Sesja sprawia że kobieta czuje się naprawdę wyjątkowo. To idealny prezent dla Twojego chłopaka, ukochanego czy męża.