Plener ślubny jest jak przysłowiowa „wisienka na torcie” zwieńczająca wszystkie wydarzenia ślubne, począwszy od wzruszających przygotowań i kończąc na hucznym weselu. To idealny sposób aby w kreatywny sposób ukazać parę młodą, ich zainteresowania i wspólne pasje. Może być subtelny, romantyczny lub szalony i zaskakujący. Wykonany w urokliwym parku, tajemniczej kamienicy, industrialnym wnętrzu lub tętniącej życiem przestrzeni miejskiej zlokalizowanej w samym centrum miasta.

Romantyczny czy szalony, poważny czy wesoły… niezależnie od tego, jaki klimat jest Wam najbliższy, zawsze fotografuję w zespole dzięki czemu dysponuję znacznie szerszym wachlarzem środków do stworzenia jeszcze lepszych fotografii ślubnych. W końcu jak głosi znane przysłowie „co dwóch fotografów, to nie jeden”:] Na plenerze ślubnym towarzyszy mi moja żona Agnieszka. Wspólna pasja pozwoliła nam stworzyć zgrany team, w którym każde z nas dokładnie wie co robić. Dysponując dodatkową parą rąk, oświetleniem błyskowym i blendami możemy szybko i skutecznie zapanować nad aktualnymi warunkami tworząc pięknie doświetlone zdjęcia w plenerze, wnętrzu, za dnia czy w nocy.

Fotograf ślubny powinien do każdego zlecenia podchodzić z pasją i realizować je w kreatywny, niepowtarzalny sposób. Wrocław jest miastem gdzie mieszkamy i pracujemy najczęściej. Jest piękny i niezwykle urokliwy, tu zawsze znajdziemy niepowtarzalne kadry. Nie musimy się jednak ograniczać do polskich miast jak: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań czy Łódź. Bardzo chętnie spędzimy z Państwem szalony dzień zdjęciowy w dowolnym miejscu na ziemi! Odkryjemy wspólnie światowe metropolie jak: Londyn, Paryż, Rzym, Berlin czy Barcelona. Wykonamy piękne i nietuzinkowe zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką na całe życie. Zachwycą i wywołają uśmiech na twarzy nawet po wielu latach.