„Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów” – to znane chińskie przysłowie idealnie odzwierciedla reportaż z fotografii eventowej. Jest on bowiem idealną wizytówką firmy i jej organizatora. W Polsce mamy coraz więcej: konferencji, szkoleń, warsztatów itp. Podczas pracy dokumentujemy główny temat eventu, zatrzymujemy dynamikę wydarzenia tak by odbiorca mógł poczuć się jego integralną częścią. Fotografia eventowa dzieje się tu i teraz – tylko dobry i doświadczony fotograf uchwyci najlepsze momenty.

Fotografujemy zarówno duże gale jak i małe bankiety, od kameralnych przyjęć po olbrzymie imprezy masowe. Dodatkowo wzbogacimy Państwa ofertę o zdjęcia na foto-ściance z logo organizatora oraz wykonamy sesje wizerunkowe i biznesowe dysponując mobilnym studiem fotograficznym wyposażonym w wysokiej jakości lampy studyjne. Wykonujemy reportaż na indywidualne zlecenia, tworzymy materiał do prasy, na stronę internetową lub do katalogu firmowego. Oddajemy fotografie najwyższej jakości które są pełną i ciekawą ilustracją. Profesjonalne zdjęcia mają jednak nie tylko walor dokumentacyjny, przede wszystkim budzą pozytywne emocje i wspomnienia oraz wspaniale motywują pracowników. Świadczą również o tym jak event zostanie zrelacjonowany przez media oraz potencjalnych klientów.

Dobrze sfotografowany event to wymarzona wizytówka każdej firmy!

Wykonujemy reportaż fotograficzny z takich wydarzeń jak: imprezy firmowe i integracyjne, konferencje i kongresy, szkolenia i wykłady, bankiety i gale, imprezy plenerowe, wydarzenia kulturalne, imprezy sportowe. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie marki NIKON.