Lato w Polsce dopiero się zbliżało, ale goście z Portugalii postanowili trochę przyspieszyć ten proces i przywieźli ze sobą dużą dawkę słońca i wysokiej temperatury. 13 czerwca 2015 był rzeczywiście wyjątkowy. Ślub brali moi dobrzy przyjaciele Agnieszka i Duarte, którzy na co dzień mieszkają w Barcelonie (do słońca są przyzwyczajeni :) Sesję narzeczeńską mogliście zobaczyć na naszym blogu ślubnym kilka miesięcy temu. ...Tylko w Barcelonie!
Ceremonia ślubna odbyła się kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żernikach Wrocławskich. W Polsce tak mało popularni druchny i drużbaci dodali wyjątkowego kolorytu oraz sprawili, że każdy zachwycał się widokiem pary młodej w tak wspaniałym towarzystwie.
Przyjęcie odbyło się w Ślężańskim Centrum Wypoczynku i Rekreacji w Jordanowie Śląskim. Świetnie jedzenie oraz dobra muzyka sprawiły, że goście zasmakowali w Polskiej tradycji i bawili się do białego rana.

Sesję ślubną wykonaliśmy w innym dniu tygodnia. Zdjęcia realizowane były w parku przy Wrocławskim Tetrze Lalek, skwerze Biblioteki Uniwersyteckiej oraz Ostrowie Tumskim. Miłego oglądania!

Mariusz Majewski